EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAŞKAN GENÇER VE CHP’DEN YARDIMSEVENLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

BAŞKAN GENÇER VE CHP’DEN YARDIMSEVENLER DERNEĞİ’NE ZİYARET
17 views
09 Şubat 2019 - 16:52

 

Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Ayvalık Belediye Başkan adayı Rahmi Gençer, parti teşkilatıyla birlikte Yardımsevenler Derneğini ziyaret etti.

Başkan Gençer’e, Çarşamba günü yaptığı ziyarette CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı ve ilçe yönetimi eşlik etti. Başkan Gençer ve CHP ilçe teşkilatı, Dernek Başkanı Sevinç Ertem ve dernek yönetim kurulu tarafından karşılandı.

Ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendiren Başkan Gençer, “Hepimiz çağdaş insanlarız. Bu ülkeyi gittiği yoldan döndürmemiz lazım. Ülkemiz karanlığa gidiyor. Atatürk’e, Cumhuriyet’in değerlerine söylemedikleri laf kalmıyor. Karanlık bir ülke haline geliyoruz. Koyun sürüsü haline getirmeye çalışıyorlar. Hepimizin ortak değeri Cumhuriyet ve Atatürk. Bizim hep birlikte olup bunun önüne geçmek lazım” dedi. Belediyeciliği öğrendiğini belirten Başkan Gençer, “bu zor dönemde savaştım. Parasal sıkıntılarımız oldu. Büyükşehir olmasaydı çok daha iyi olacaktı. Şimdi İsmail Ok’a atacağız oyumuzu. Belediyeciliği bilen bir isim. Bizimle de çok yakın. İnşallah çok güzel olacak” dedi. Dernek binasının yetmediğini belirten ve yer talep eden dernek üyelerine Başkan Gençer, “Bunun yanı sıra faaliyetlerinize destek vermeye devam edeceğim. Siz Ayvalık’ın en değerli derneklerinden birisiniz. Desteğimizin çok daha fazlasını yeni dönemde yapmaya söz veriyorum” dedi. Dernek yönetimi, verdiği desteklerden ötürü Başkan Gençer’e teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1