EGE GÜNDEM GAZETESİ

AV. TUNCAY KILIÇ; “GÖNÜLLER BİZİMLE”

AV. TUNCAY KILIÇ; “GÖNÜLLER BİZİMLE”
29 views
09 Şubat 2019 - 17:17

 

Tüm insanların gönüllerine girebilmeyi kendisine düstur edinen Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Biz insanların gönüllerine girebilmeyi kendimize düstur edindik.”

Ülkenin bekası için AK Parti ve MHP’nin birlikteliği neticesinde oluşturulan Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Adaylık süreci öncesinde dahi insanların acı ve tatlı günlerinde yanlarında olarak gönüllere girmeyi başaran Kılıç, bulunduğu her ortamda, Edremit’in geleceği ve hak ettiği hizmetleri alabilmesi için Cumhur İttifakı’na destek olunmasını istiyor.

SÜRPRİZ PROJELERİYLE GELİYOR

Edremit Belediyesi’nin 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve görev süresince ilçenin kalkınması adına çok sayıda hayati projeye imza atan Tuncay Kılıç, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” cümlesini akıllara getiriyor. Edremit’te köprüler, çevre yolu, Türkiye’nin en büyük amfi tiyatrosu ve benzeri onlarca önemli hizmeti vatandaşların kullanımına sunan Kılıç, yarım kalan bir çok proje ve sürpriz projeler ile iktidar gücünü de arkasına alarak hizmet yarışına girmek için yollara düştü.

“CUMHUR İTTİFAKINA İHÇİYAÇ VAR”

Sürekli artan nüfusu karşısında Edremit’in daha fazla belediye hizmetine ihtiyaç duyduğunun farkında olan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Ben hayatımı insanların gönüllerine girmeye adamış bir gönül adamı olabilmeyi kendime düstur edindim. İnsanların gönüllerine girdiğimizde onların isteklerini de anlayabiliriz. Biz Edremit’te iz bırakan kalıcı yatırımlar yaptık. Bir çok projemiz de yarım kalmıştı. Edremit’in hak ettiği daha çok sayıda hizmet yapılması gerekiyor. İşte bunları gerçekleştirebilmek için Cumhur İttifakı’nı ihtiyaç vardır. Allah’ın izni ile gönüldaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri sağlayabilmek için geliyoruz” dedi.

YOĞUN İLGİ VE SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANIYOR

Tuncay Kılıç, ziyaretlerine Altınoluk Mahallesi’nde devam etti. Edremit’in sevilen simalarından Abdülkadir Sırel’in cenaze törenine katılan Kılıç, Altınoluk Merkez Cami’nde Sırel’in sevenleri ve yakınlarına başsağlığı dileyip dualar etti. Kılıç, Altınoluk’taki bazı iş adamlarını iş yerlerinde, bazı arkadaşlarını da evlerinde ziyaret ettikten sonra Edremit’teki Çöp Ayrıştırma ve İşleme Tesislerine gitti. Kılıç, AK Partili Edremit Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Tuna’yı da iş yerinde ziyaret edip hayırlı işler diledi. İş yerlerinde çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Tuncay Kılıç, ziyaretlerine ilçe merkezi esnaflarıyla devam etti. Av. Tuncay Kılıç, gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1