EGE GÜNDEM GAZETESİ

RAHMİ GENÇER’DEN SPORCULARA ZİYARET

RAHMİ GENÇER’DEN SPORCULARA ZİYARET
20 views
07 Şubat 2019 - 11:27

 

Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Rahmi Gençer, Gençlik ve Spor Müdürlüğünde spor salonunda çalışmalarını sürdüren voleybol ve jimnastik öğrencilerinin antrenmanını ziyaret etti.

Başkan Gençer’i Voleybol Antrenörü Sedat Oğuz, Jimnastik Antrenörü Ali Çamlıbel ve genç sporcuların aileleri karşıladı. Gençer, Pazartesi Günü yaptığı ziyaret sırasında sporculara yanında getirdiği birer tepsi baklava hediye etti.

Fırsat buldukça kentimizdeki tüm spor kulüplerinin alt yapını ziyaret ettiğini belirten Başkan Rahmi Gençer, Bugün, Voleybolcu kızlarımızı, Jimnastik öğrencilerimize ziyarette bulundum. Voleybolcu kızlarımız eğitim ve öğretimlerinin yanı sıra başarıya koşan kızlarımızı takdir etmemek mümkün değil. Sedat hocamız önderliğinde Türkiye Şampiyonasında Türkiye 8 oldular, 6 kez de bölge şampiyonu oldular. jimnastik sporuyla uğraşan çocuklarımız her spora fiziksel olarak kolay adapte olabiliyor. Kızlarımız cıvıl cıvıl. Ali Hocamıza sordum.3 yaşında başlanabiliyormuş, Bende 3 yaşında oğlum Ümit’i yazdıracağım. Spor dolu bir yaşam sürdürmeleri için aileleriyle birlikte üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz ’’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1