EGE GÜNDEM GAZETESİ

ORGANİZASYONLARIN ARANAN EKİBİ BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ

ORGANİZASYONLARIN ARANAN EKİBİ BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ
21 views
07 Şubat 2019 - 11:37

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi, Körfez ve değişik illerde yapılan etkinliklerin aranan ekiplerinden bir tanesi… Körfez ilçelerinde yapılan etkinlerde yaptıkları gösterilerle isminden söz ettiren Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi dönem dönem değişik illerimizde de aralıksız olarak gösterilerine devam ediyor.
GENÇLİK MERKEZİ KAHRAMANMARAŞ ETKİNLİKLERİNDE BOY GÖSTERECEK
Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halk oyunları ekibi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Kahramanmaraş’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.Yıldönümü etkinliklerinde Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi boy göstermek üzere yarın yola çıkacak.
09-12 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kahramanmaraş’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.Yıldönümü etkinliklerinde konuk ekip olarak Ege Bölgesini ve Burhaniye’mizi temsil etmek üzere Kahramanmaraş’a yola çıkacak. Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi halkoyunları ekibi gösterilerin gözde ekiplerinden biri olacak. Etkinlikler Kortej yürüyüşü ile başlayacak, akabinde gösteriler ile devam edecek. Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi halkoyunları ekibi 25 kişi olarak programa katılacak. Türkiye’nin değişik yörelerinde derleniş potpori ve Zeybek gösterilerini sergileyecekler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1