EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP’li Arslan DSP’lilerle Bir Araya Geldi

CHP’li Arslan DSP’lilerle Bir Araya Geldi
14 views
07 Şubat 2019 - 11:43

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, 2009-2014 yılları arasında Zeytinli’de belediye başkanlığı yaptığı dönemde Zeytinli ve Edremit’te beraber çalıştığı Demokratik Sol Parti’li (DSP) üyelerle bir araya geldi.

2009-2014 yılları arasında Zeytinli’de beraber görev yaptığı DSP’lilerle bir araya gelen CHP’li Başkan Adayı Arslan’a ilgi yoğun oldu. Zeytinli’de olduğu gibi Edremit’te de kendilerine destek vereceklerini belirten DSP’liler, her zaman ve koşulda Arslan’ın yanında yer alacaklarını belirttiler.

Gösterilen ilgi ve destek için tüm DSP’li üyelere teşekkür eden CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, “2009-2014 yılları arasında sizlerle beraber görev yaptım. Hepiniz benim ailemin birer bireyisiniz. Eğer bugün Selman Hasan Arslan Zeytinli’de belediye başkanlığı yaptı ise ve şuan CHP’nin Edremit Belediye Başkan Adayı ise bunda sizin destekleriniz ve özverili çalışmalarınız her zaman çok önemli bir yer tutmuştur. Benim için vefa çok önemlidir. Siyaseten bir yerlere gelip, gönüldaşlık yaptığım insanları hiçbir zaman unutmadım. Sizleri de unutmadığımı bilmenizi istiyorum. Bugün bu toplantıyı organize etmeniz ve güçlü desteğinizi ilan etmeniz karşısında da duygulandığımı belirtmek istiyorum. Bizler büyük bir aileyiz. Karaoğlan Bülent Ecevit’in yol arkadaşlarıyız. O’nun politik ve milli duruşu bizlerin de siyaseti yaşantısına yol gösterici olmuştur. Ben bugün sizlerle bir araya gelmemiz vesilesi ile her zaman Genel Başkanım olarak anacağım Karaoğlan Bülent Ecevit’i saygı ve özlemle andığımı belirtmek istiyorum. Tekrar destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1