EGE GÜNDEM GAZETESİ

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN ODUN KESİMLERİ DEVAM EDİYOR

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN ODUN KESİMLERİ DEVAM EDİYOR
17 views
06 Şubat 2019 - 11:20

Burhaniye Belediyesi, Belediye yerleşkesinde ki odunları kesip Burhaniye’de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.
Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayan ve yakacak yardımlarına aralıksız devam eden Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından kesilerek çuvallanan odunlar, daha önce durum tespit edilmiş evlere dağıtımı yapılıyor. Belediye Şantiyesinde hummalı bir çalışma ile kesimine devam edilen odunlar ihtiyaç sahipleri için hazırlanıyor. Mahalle Muhtarlarının iş birliği ile her mahallede ihtiyaç sahipleri belirlendikten sonra Belediye ekiplerince odunlar evlere bizzat dağıtılıyor.
Hava şartlarının değişken olması nedeniyle her zaman yapmış oldukları odun kesim ve dağıtım işini sürdürdüklerini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal , “Kış mevsimindeyiz, evleri ısıtma uygulaması olan odun yardımı için çalışmalarını hızlandırdık. Mahalle bazında tüm ihtiyacı olan vatandaşımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Tabi bu konuda mahalle muhtarlarımız en büyük yardımcımız onların önderliğinde odun dağıtımlarımız devam ediyor. Bir yandan da Belediyemizin yerleşkesinde odun kesim ve çuvallamalarımız sürüyor ” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1