EGE GÜNDEM GAZETESİ

KILIÇ’A ALTINOLUK’TA SEVGİ SELİ

KILIÇ’A ALTINOLUK’TA SEVGİ SELİ
21 views
04 Şubat 2019 - 16:33

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kılıç, Altınoluk ziyaretinde vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı..
AK Parti ve MHP’nin ortaklığıyla oluşturulan Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı olan ve Edremit’in 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten Av. Tuncay Kılıç, vatandaşların gönlüne girmeye devam ediyor. Gittiği yer yerde insanların yüreklerine dokunan v sevgi gösterileriyle karşılanan Kılıç, Altınoluk Mahallesi’ne adeta çıkarma yaptı. MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, kadın ve gençlik kolları, yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı yöneticileri, Ülkü Ocakları Balıkesir İl Başkanı Halil Görmen, Ülkü Ocakları Edremit İlçe Başkanı Saim Gürkan Çetin, AK Parti ve MHP’den Edremit Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve Av. Tuncay Kılıç’ın sevenleri tarafından oluşturulan kalabalık heyet, Kılıç ile birlikte ilk olarak Altınoluk kordonuna gitti. Cumhuriyet Meydanı ve kordon esnafı ile buluşan Kılıç, daha sonra balıkçılarla bir araya geldi ve hayırlı işler diledi. Gittiği her mekanda ikramlar yapılmak istenen Kılıç ve beraberindekiler, yoğun bir sevgi seliyle karşılaştı.
Kılıç ve beraberindekiler, gördükleri her insan ile tokalaşıp sohbet etti. AK Parti Altınoluk Mahalle Teşkilatı’nı da ziyaret eden Av. Tuncay Kılıç, öğlen namazının ardından körfezin en büyük semt pazarlarından olan Altınoluk Semt Pazarı’na gitti. Pazarcı esnafı tarafından adeta bağırlara basılan Kılıç, Doyran Kırsal Mahallesi (Köyü) otobüsünde bekleyen cefakar Türkmen kadınlarını da otobüs içerisinde ziyaret edip hayır dualarını aldı. Kılıç, alışveriş yapan Altınoluk sakinleriyle de sohbetler edip sıkıntılarını dinledi. Semt pazarında girmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, beraberindeki kalabalık heyet ile birlikte altınoluk mahalle merkezine giderek iş yeri ziyaretlerine devam etti.
Kılıç, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Altınoluk Edremit’in en önemli değerlerindendir. Benim çok sevdiğim bir mahallemizdir. Yaptığımız ziyaretlerde çok yoğun bir ilgi alakaya maruz kaldık. İnsanların dilek istek ve önerilerini dinledik. Şikayetlerini not ettik. İnsanlar Cumhur İttifakı’na güveniyor. Hayır dualarını eksik etmiyorlar. Biz de onların hayır duaları ile çıktığımız bu yolda, hep birlikte başarıya ulaşıp, Edremit’i hak ettiği yerlere taşıyacağız. Altınoluk halkına, gösterdikleri bu teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1