EGE GÜNDEM GAZETESİ

Balıkesir Bölge’de Kooperatiflere Yeni Hizmet Araçları Teslimi

Balıkesir Bölge’de Kooperatiflere Yeni Hizmet Araçları Teslimi
43 views
02 Şubat 2019 - 13:20

 

Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Balıkesir Bölge Birliği tarafından üreticilere hizmet amacıyla alınan 7 adet yeni hizmet aracı Kooperatiflerine teslim edildi.

7 taşıma aracının anahtarları, TKK Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Faik Avcı, TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın, Bölge Birliği Müdür Yardımcısı Vedat Karademir, Bölge Birliğine bağlı Balıkesir Merkez, Gönen, Keles, Bayramiç, Çardak, Bandırma ve Sındırgı Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanları ile kooperatif yetkilerinin katıldığı törenle yetkililere teslim edildi.

Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın yeni hizmet araçları ile sahada üreticilere daha fazla hizmet verileceğini ve katkı sağlayacağını söyleyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Her birinin toplam 8.5 ton taşıma kapasitesi olan kamyonet cinsi hizmet araçları için Balıkesir Tarım Kredi Yem fabrikasında düzenlenen törende kurban kesildi, dua edilerek anahtarları yetkililere teslim edilirken araçların satın alındığı firma tarafından da kullanıcılara hem teorik hem de pratik eğitim verildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1