UĞUR MUMCU BULVARI IŞILDAYACAK

22 Ekim 2018 Pazartesi, 11:42

Burhaniye’de kamusal alanlarda yürütülen aydınlatma çalışmaları parklar, pazaryerleri, cadde ve sokaklarda uzun ömürlü led aydınlatma armatürleri ve ışıklar ile görsel güzelliğin yanı sıra ihtiyaç olan yerler de ışıl ışıl oluyor. Bu kapsamda Burhaniye merkezde yer alan Uğur Mumcu Bulvarına 18 adet iki lambalı aydınlatma direkleri dikiliyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ise çalışmaları yerinde denetleyerek bizzat takip ediyor.
Burhaniye Belediyesi, sorumluluk ve yetki alanında bulunan kamusal alanların ışıklandırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Burhaniye’ye değer katan çalışmaları her geçen gün artırma hedefinde olan Belediye Başkanı Necdet Uysal yeni yapılan park ve sokak düzenlemelerinde yapılan aydınlatmaların yanı sıra aydınlatmanın yetersiz kaldığı yerlerde de çalışma yürütülmesini sağlıyor. Bu kapsamda Burhaniye’nin Merkezinde yer alan Uğur Mumcu Bulvarında ışıklandırma çalışmaları devam ediyor. Yapılan işleri yerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal olması gerekenler hakkında talimatlar vererek işleri bizzat takip ediyor.

CADDELERİMİZ KARANLIKTAN KURTULUYOR

Vatandaşların arz ettiği ve bölgede özellikle ilkokul ve ortaokulun bulunmasından dolayı güvenlik açısında da ışıklandırılmasını uygun bulduklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Sokak ve cadde bazında aydınlatmaları her geçen gün fazlalaştırıyoruz.Söz verdiğimiz gibi her mahallemizde aydınlatma sistemlerimizi çoğaltmaya devam ediyoruz. Parklarımızda yaptığımız led aydınlatmalar ile şık bir görüntü elde ettiğimiz gibi sokaklarımızı da karanlıktan kurtarıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar parklarımız hariç Burhaniye Merkezinde, ve muhtelif mahallelerimizde cadde ve sokaklarında yeni aydınlatma sistemleri yaptık. Ve her mahallemizde yürüttüğümüz parklarımızda da aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB