SEYİTONBAŞI İLKOKULU’NDA BENGİ RÜZGARI

12 Ekim 2018 Cuma, 12:00

 

Havran Kaymakamı Şeref AYDIN ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU Bengi projesi kapsamında Seyitonbaşı İlkokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Kazım KAYA, Müdür Yardımcısı Coşkun SEZGİN ve Okul Aile Birliği Başkan Kenan TAN karşıladığı Havran Kaymakamı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Kitap okumanın önemi üzerinde duran Havran Kaymakamı 4. Sınıf öğrencileriyle birlikte kitap okuduktan sonra öğrencilerle çevre temizliği konusu üzerine uzun süre sohbet etti. Daha sonra 1. Sınıfları ziyaret eden Havran Kaymakamı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere Tübitak yayınlarından Meraklı Minik dergisini hediye etti. Teneffüs zilinden sonra öğretmenlerle bir araya gelen Havran Kaymakamı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul yöneticileri ve öğretmenlerle eğitim – öğretim faaliyetleri ve beklentiler üzerine sohbet etti. Eğitim – öğretim faaliyetlerinin lokomotifinin öğretmenler olduğunu belirten Havran Kaymakamı yöneticilerin imkanlar dahilinde azami olarak öğretmenlerin destekçisi olması gerektiğini belirtti. Okulun fiziki şartlarının yetersizliğinin de gündeme geldiği buluşmada kısıtlı imkanlara rağmen görevlerini başarıyla sürdüren öğretmenlere teşekkür eden Havran Kaymakamı, öğretmenlerin yapmış olduğu çalışmaların topluma yansımasında Bengi projesinin önemine de değindikten sonra sözü Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU’na verdi.

Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU ise Bengi projesinin hız kesmeden devam ettiğini daha önceki yıllarda örnek çalışmalar yapan Seyitonbaşı İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin aynı ciddiyetle proje çalışmalarına devam edeceklerine inandığını söyledi.

Öğretmenlere yeni eğitim – öğretim yılında başarı dileyen Havran Kaymakamı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü okulda incelemeler yaptıktan sonra okul girişinde öğrencileri bekleyen velilerle de sohbet etti. Havran Kaymakamı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü başarı dileklerinin ardından okuldan ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB