ŞARKÖY MAHALLESİ’NDE YOL YAPIM İŞLERİ DEVAM EDİYOR

12 Ekim 2018 Cuma, 11:23

Geçtiğimiz ay Burhaniye Belediyesi tarafından Şarköy Kırsal Mahallesinde başlatılan yol yapım işleri hız kesmeden devam ediyor.
Kentte ne varsa kırsalda da o olacak sözünden hareketle göreve geldiği günden bugüne kadar kırsal mahallelerin eksikliklerine büyük önem veren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Şarköy Mahallesinin bozuk olan yollarında tamir işi, kullanılmayacak halde olan yollarını ise baştan yapmak suretiyle yeniliyor. Şarköy Kırsal Mahallesinin farklı caddelerinde toplamda 5 bin metre kare parke taş yolu baştan yapacak olan Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri aynı zamanda bozuk olan yollarda da tamirat işlerini sürdürüyor.
Şarköy Mahalle halkının en önemli isteklerinden biri olan yol yapımı işi hakkında açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Şarköy Mahallemizde özellikle kış aylarında sorun yaratan yağmur suları nedeniyle yol kotlarını yeniden düzenledik ve yol kenarlarına yağmur olukları yapıyoruz. Yağmur sularının sıkıntı yaratmaması adına yapılan çalışmalar yanı sıra bu kırsal mahallemizde artık kullanım ömrünü tamamlamış yolları baştan yapıyoruz. Ekiplerimiz park taş döşeme işlerine devam ediyorlar. Ayrıca bir başka ekibimiz, kullanılan ama çeşitli sebepler ile bir bölümünde bozukluk olan yollarda ise tamirat işlerini sürdürüyorlar. Şarköy Mahalle halkımız yollarının yeni hallerine en kısa sürede kavuşacaklar” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB