BURHANİYE UĞUR ANADOLU LİSESİNDEN “ ÜŞÜYEN PATİLERE YARDIM”

12 Ekim 2018 Cuma, 11:22

Özel Burhaniye Uğur Anadolu Lisesi ‘’Hayvanları Koruma Günü’’ kapsamında belediyeye ait köpek barınağına bir ziyaret düzenledi.
Okul öğrencilerinin katkıları ile yaptırılan üç adet köpek kulübesi barınağa hediye edildi. ‘’Üşüyen Patilere Yardım’’ kampanyası ile elde edilen gelir sonucunda köpek kulübeleri ve mamalar barınağa teslim edildi. Ziyaretimiz sırasında Burhaniye Belediyesi Veteriner Hekimi Emrah GÜLEÇ, öğrencilerimize bakımevinin işleyişi hakkında bilgiler verdi. Öğrencilere eşlik eden T.Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Çiğdem Zengin şu bilgileri paylaştı.
“Öğrencilerimiz bu ziyaretten fazlası ile memnun ayrıldı. Özel Burhaniye Uğur Okulları öğrencileri daha önce de sokakta yaşayan hayvan dostlarına mama yardımı yapmıştı. Öğrencilerimizin duyarlılık seviyesini arttırdığını gözlemlediğimizin bu tür etkinliklere önem veriyoruz. Bizler hayvan dostlarımızla geçirdiğimiz bu özel günden çok keyif aldık. Umarız kulübelerimiz sokakta yaşayan dostlarımıza birer yuva olur.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB