BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KAYITLARI BAŞLADI

10 Ekim 2018 Çarşamba, 11:16

Burhaniye Belediyesi’nin ve Burhaniye’nin medarı iftarı Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi eğitimlerine devam ediyor. 2018-2019 kış sezonu için kursların başladığını açıklayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal kurslara herkesi davet etti.
Düzenlediği gösterilerle, yaptıkları işlerle adından söz ettiren Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi, yeni sezon kayıtlarına başladı.Okullarda ki müfredata uygun değişik derslere yönelik kursalar; bunun yanı sıra hobilerini değerlendirmek isteyen ya da hobi edinmek isteyenler; Yabancı Dil kursları, Çocuk Korosu, Resim, Satranç, Ritim, Bağlama, Gitar, Keman, Piyano, Yan Flüt, Modern Dans, Türk Halk Oyunları, Salon Dansları, Latin Dansları ve Bale kurslarına başvuruda bulunabilirler.
7’DEN 77’YE HERKES GENÇLİK MERKEZİNDE
Deneyimli ekibi ve Belediyenin desteğiyle boş zamanların değerlendirilmesi adına çocuklar, gençler ve hatta yetişkinlere iyi bir kapı olan Gençlik Merkezi ücretsiz kurslarıyla özellikle hafta sonu yoğun bir şekilde hızlı temposunu sürdürüyor. Bu işe gönül vermiş genç ve dinamik ekibiyle, Burhaniye’mizi yurt dışında da başarıyla temsil eden Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi organizasyonların vazgeçilmezi oldukları gibi Burhaniye’nin değişen yüzüne ayak uydurabilen ve hatta gelişimine katkı sağlayan bir merkez olarak her platformda Burhaniye ismini duyuruyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal gençlerin pırıl pırıl geleceklerine katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz derken “bu ekip için denilebilecek hiçbir söz yok. Yurt içi ve yurtdışında bizi başarılı bir şekilde temsil ettikleri gibi, ilçemizde bulunan 7’den 77’ye insanlara sosyal aktiviteler konusunda bir kapı oldular. Ayrıca öğrencilerimizin derslerinde yardımcı olan kursların ücretsiz olarak verilmesi de öğrencilerimizi memnun ediyor. Eğitime belediye olarak çok önem veriyoruz ve bünyemizde hizmet veren Gençlik Merkezimiz de eğitim konusunda ilçemizde okullara büyük yardımcı… Belediyemiz bünyesinde böyle bir kuruluştan oldukça memnunuz” dedi. Gençlik Merkezi Sorumlusu Ayfer Arıcan ise bütün kurslarda gönüllü olarak hizmet veren öğretmenlere eğiticilere teşekkür ederken velilerin gösterdikleri anlayış ve sabra da minnettar olduğunu belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB