EĞİTİMLER SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

09 Ekim 2018 Salı, 11:07

 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı 2. Teknik Destek döneminde destek almaya hak kazanan “Eğitim Yöneticileri İçin Anlaşmazlık Çözümü ve Akran Zorbalığını Önleme Yöntemleri Eğitimi” Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 33 müdür yardımcısının katılımıyla devam ediyor.

Eğitimlerin ev sahipliğini yapan Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Emine Aşkan açılış konuşmasını gerçekleştirerek, “Eğitim Yöneticileri İçin Anlaşmazlık Çözümü ve Akran Zorbalığını Önleme Yöntemleri Eğitimi ile örgün ve yaygın eğitimdeki sorunlara erken müdahale ve özellikle sorunun oluşmamasına yönelik önlemlerin alınması hedeflenmektedir.Bu konuda 33 müdür yardımcımıza vereceği eğitim ve katılımlarından dolayı Eğitim Danışmanı Psikolog Yusuf Bayar’a teşekkür ederek, hoşgeldiniz diyorum.’’ dedi.

Adıyaman Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Araştırma Görevlisi Psikolog Doktor Yusuf Bayar’ın Eğitim Danışmanlığını yaptığı eğitimler 08-12/10/2018 tarihleri arasında devam edecek.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB