BELEDİYE BİNASI İNŞAATIN’DA SONA GELİNDİ

06 Ekim 2018 Cumartesi, 14:01

Havran Belediyesi’nin yeni hizmet binasında son rötuşlar yapılıyor. Yeni hizmet binası bittiğinde 2 blok toplam 4 bin metrekarelik alanda Havran halkına son teknoloji ile hizmet verecek. Havran’a daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlara daha hızlı cevap vermek için önemli projeler arasında yer alan, Belediye Binası inşaatını Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Havran AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Dayı,Parti yönetim kurulu üyeleri ve Sivil toplum temsilcileri bizzat yerinde inceledi. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Hamambaşı meydanın’daki yeni Belediye binasın’da Kapalı otopark,Tarihi Türk Hamamı,Otel,Banka şubeleri,Meclis toplantı salonu,Mescit,yer almakta.
SON RÖTUŞLAR YAPILIYOR
Sık sık Belediye yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan ve en ince detaylar ile ilgilenen Başkan Ersoy “Havranımızın değişen vizyonuna uygun yeni hizmet binamızda son aşamaya geldik. Ufak tefek teknik bağlantılar dışında herşey hazır durumdadır. Havranımız sürekli değişen ve gelişen bir dönüşüm içerisindedir. Yeni hizmet binamızı da gelişen teknolojinin fonksiyonelliği ile hazırlanıyor. Yeni hizmet binası Havranımıza ayrı bir değer katacaktır” mevcut Belediye binamızı ise müze olarak kullanacağız ifadelerini kullandı.
SİVİL TOPLUM TEMSİLCİLERİ BAŞKAN ERSOY’U TEBRİK ETTİ
Sivil toplum temsilcileri Yeni Belediye Binamız tamamlandıktan sonra Havran’ın merkezi Hamambaşı meydanına hareketlilik getireceğini belirterek bu hareketlilik ilçe ekonomimize’de yansıyacak emeği geçen başta Belediye Başkanımız Emin Ersoy olmak üzere yükleyici firmaya ve belediye personeline teşekkür ederiz diyerek görüşlerini dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB