“BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE ŞEHRİMİZE HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ VERMEYE DEVAM EDİYORUZ “

05 Ekim 2018 Cuma, 10:55

Burhaniye Belediyesi her mahalleye en az bir park projesi ile çıktığı yolda mahallelere park yapım ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Öğretmenler Mahallesine 866 metrekarelik(m2) yeni park kazandırılıyor. Parkta yeşil alan, oturma grupları, yürüyüş alanları yer alacak. En kısa sürede bitmesi planlanan park, yeşil dokusu, yürüyüş yolları ve oturma alanları ile bölgenin yeni yaşam alanı olacak.
Öğretmenler Mahallesine yeni yapılan caminin yanında oluşturulan park ile mahallenin farklı yaş gruplarından vatandaşların nefes alabileceği bir ortam oluşturduklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, yaptığı açıklamada, “Samimiyetle, gayretle Burhaniye’mize önemli hizmetleri yapmak için çalışıyoruz. Büyük bir özveri ile şehrimize hak ettiği hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Şehrimizin değişim ve gelişimine bağlı olarak halkımızın daha yaşanabilir bir kentte hayatlarını idame ettirmeleri en büyük mutluluğumuzdur. Onların destekleri ve takdirleri bizi daha da motive ediyor. Bu anlamda bize destek ve her zaman yanımızda olan bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB