BURHANİYE TİCARET ODASI YÖNETİM SİSTEMİ BELGELERİNİ YENİLEDİ

05 Ekim 2018 Cuma, 10:54

Burhaniye Ticaret Odası, Türk Loydu Denetçileri tarafından gerçekleştirilen iki ayrı başlıktaki kalite denetiminden başarıyla geçti.
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi Sistemi (MMYS) Denetimi Türk Loydu Denetçileri Haluk Ali GÜNEŞ ve Ayşenur ATAY Tarafından gerçekleşti.
Türk Loydu Denetçileri Haluk Ali GÜNEŞ, Burhaniye Ticaret Odası’nın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi için Belge Yenileme Tetkikinin yapılarak ISO 9001:2015 standardına göre çalışmaların uygun yürütüldüğünü belirlediklerini ,ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni almanız hususunda raporumuzu ileteceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum” açıklamasında bulundu.
Türk Loydu Denetçisi Ayşenur ATAY ise ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Periyodik Denetim Tetkiki neticesinde; “Burhaniye Ticaret Odası’nın standarda uygun sistemi kurduğu ve istenilen düzeye geldiği görülmüş olup belge almaya hak kazandığı raporlanmıştır” dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, Türk Loydu’ndan almış olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgemiz ile 5 yıldızlı Akredite oda olduğumuzu bir kez daha kanıtladık” dedi.
“ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, Üyelerimize Verdiğimiz Hizmetin Kalitesini Artıracaktır”
Müşteri memnuniyetinin öneminden bahseden Mustafa AYSEL; “Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini müşteri memnuniyet sistemi kapsamında alarak Odamızı, Çalışma alanımızdaki ticaret ve sanayiyi geliştirmeye çalışıyoruz. Odamızın tüm faaliyetleri için etkin ve verimli bir şikayet ele alma sürecinin kurulumu ve geliştirilmesi için rehberlik sunan ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi ile Üyelerimize daha iyi bir hizmet sunarak fayda sağlamayı hedefliyoruz. Almış olduğumuz bu belge ile Odamızın saygınlığını, memnuniyetsizlikleri giderme yeteneğini artırırken, Üyelerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesini iyileştirilmesine katkı sunulacaktır” açıklamasında bulundu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB