BU MİLLETİN HUZURUNU BÖLMEYE KİMSENİN HAKKI YOK

05 Ekim 2018 Cuma, 10:40

Vali Ersin Yazıcı bu sabah Batman’da operasyona giden zırhlı askeri aracın geçişi esnasında El Yapımı Patlayıcı (EYP) saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer için bir taziye mesajı yayımladı.
KARARLI MÜCADELEMİZ ARALIKSIZ SÜRECEK
Vali Yazıcı, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Batman’daki alçak saldırıda hayatını kaybeden hemşehrimiz Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer kardeşimizin şehadet haberini derin üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Bu hain saldırıyı en şiddetli bir şekilde kınıyorum. Devletimizin terör belasıyla olan kararlı mücadelesi aralıksız sürecek, hiçbir şehidimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır. Milletiyle ve devletiyle bir bütün olan Türkiye Cumhuriyeti, bu hain saldırılar karşısında da sağduyusunu ve metanetini asla kaybetmeyecektir. Bu milletin huzurunu bölmeye kimsenin hakkı yok. Son terörist kalıncaya kadar mücadelemiz devam edecek. Binlerce Şehidimizin kanı ile sulanmış bu güzel vatanımızı, bu aşağılık hainlere bırakmayacağız.” dedi.
VATAN SİZE MİNNETTARDIR
Teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak karşı duracaklarını belirten Vali Yazıcı, “Yaşanan terör olaylarında Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer ile birlikte, vatanımız ve bayrağımız uğruna canını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, Şehitlerimizin kederli aileleri başta olmak üzere milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Aziz Şehitlerimiz, vatan size minnettardır. Önünüzde bir kere daha saygıyla eğiliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB