SPOR TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

03 Ekim 2018 Çarşamba, 11:22

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Çolak, Balıkesir’e gelerek körfezde bulunan spor tesislerini gezdi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu nezaretinde tüm spor tesislerini yerinde inceleyen Çolak, tesislerin durumları ve mevcut yatırımlar hakkında İl Müdürü Arıcıoğlu’ndan bilgi aldı.
Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir’e gelen Çolak, ilk olarak Edremit, Ayvalık, Havran, İvrindi, Burhaniye ve Gömeç ilçelerimizde bulunan spor tesislerini yerinde inceledi.
Yapımı devam eden tesislerin tamamlanmasıyla birlikte Balıkesir’in tam anlamıyla bir spor şehri olacağına dikkat çeken Arıcıoğlu, “Son yıllarda Balıkesir’de yapılan spor yatırımlarıyla birlikte onlarca farklı spor türü icra edilebilir hale geldi. Spor dallarında birçok gencin eğitim alarak kendilerini geliştirecek olması da gelecek adına bizi umutlandırıyor.” dedi. Şehrin güzelliklerinden bahseden Sn. Çolak ise, tesisler ve çalışmalar hakkında memnun kaldığını, yeni yapılacak gençlik merkezleriyle bölgenin cazibe merkezi haline gelerek gençliğe hizmet edeceğini belirtti.
Körfez bölgesindeki Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerini de ziyaret eden Çolak, tesisler ve sporcular hakkında bilgi aldıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Hafta boyunca İl Müdürümüzle beraber tesis ziyaretlerine devam edecek olan Sn. Çolak, bugün Savaştepe, Kepsut, Dursunbey, Bigadiç, Sındırgı ilçelerini ziyaret ettikten sonra yarında merkez ilçelerimizdeki tüm tesisleri inceleyecekler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB