Bilgisayar Destekli AutoCad eğitiminin ikincisi başladı

29 Eylül 2018 Cumartesi, 13:09

Edremit Ticaret Odası ve Edremit Meslek Yüksek Okulu (MYO) ortaklığı ile düzenlenen Bilgisayar Destekli AutoCad eğitiminin ikincisi başladı.
Edremit MYO Bilgisayar Laboratuvarında gerçekleştirilen, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör.Hasan Demirhan tarafından verilen eğitimler 2hafta(30 saat) sürdü.12 katılımcının katıldığı kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara sertifikalarıtakdim edildi.
Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon “Mevcut eğitim programlarımızı çağa uygun, günümüz ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve gerekli olan teknik bilgileri sağlamak amacıyla güncellemeye başladık. Autocad bu eğitimlerden birisi oldu. Mühendislikten sanata hemen her alanda kullanılan genel amaçlı bu çizim programı ile akılda tasarlanabilen her çizim gerçekleştirilmekte. İlk eğitimlerimizi 2017 yılında vermiştik.Eğitime olan yoğun ilgi sebebiyle önümüzdeki dönemlerde daha kapsamlı ve seviyelerde AutoCad eğitimlerine devam edeceğiz. Yine bu sene,SolidWorks, E-Ticaret Uygulamaları, 3D Yazıcılarda Endüstriyel Uygulamalar, Şirketlerde Kurumsallaşma ve Müşteri Şikayet Yönetimiile ilgili eğitimlerimiz olacak. Odamızın sosyal medya hesaplarından ve web sitemizden güncel programları takip edebilirsiniz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB