EDREMİT’TE YÜKSEKÖĞRETİM GÜVENLIK TOPLANTISI YAPILDI

26 Eylül 2018 Çarşamba, 11:07

 

2018-2019 Akademik yılında yüksekokul ve mesleky üksekokullarımızda eğitim-öğretim hizmetlerinin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi için alınacak güvenlik tedbirlerini ve yapılacak planlamaları görüşmek üzere Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında Yükseköğretim Güvenlik Toplantısı yapıldı.

Toplantıda, Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu, Altınoluk Meslek Yüksekokulu ve SivilHavacılık Yüksek okulunda öğrenimlerine devam eden öğrencilerin öğrenimlerini güven ve huzur ortamı içerisinde tamamlamalarını sağlamak amacıyla alınan genel güvenlik tedbirleri görüşülerek, mevcut çalışmalar ile öğrencilerin ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler gerçekleşti.
Toplatıda olumsuz durumların önlenmesi açısından tüm ilgili kurumların koordinasyon içerisinde çalışarak yüksekokul bölgelerinde öğrencilerle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını isteyen Kaymakam Sırmalı “Yüksek okullarımız ve çevresinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı gerekli güvenlik tedbirleri alınarak gençlerimizin 2018-2019 eğitim döneminde huzur içinde öğrenimlerine devam etmeleri sağlanacaktır. Bu noktada tüm kurumlarımızla koordinasyon içerisinde çalışılacaktır” dedi.

Toplantıya Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkan V. Coşkun Taşkın, Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç.Dr.Raif Sakin, Altınoluk Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr.Selami Selvi, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Sönmez, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Kavak katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB