“Termal Sağlık Turizmi”Termalin Merkezi Balıkesir’de Konuşulacak

22 Eylül 2018 Cumartesi, 08:35

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Balıkesir Üniversitesi işbirliğiyle 2-3-4 Kasım tarihlerinde “Termal Sağlık Turizm Sempozyumu” düzenlenecek.
Güney Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Dönem Başkanı ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’inev sahibi olarak yer alacağı sempozyum, alanında uzman pek çok konuşmacıyı ağırlayacak. Termal Sağlık Turizm Sempozyumu’na; termal sağlık alanında etkin olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, özel sektör temsilcileri katılım sağlayacak. Sempozyum Balıkesir Edremit’te gerçekleştirilecek.
Sempozyumun amacı; termal sağlık turizminde önemli bir potansiyeli olan ülkemizin dünyada hak ettiği konuma gelebilmesi için termal sağlık alanında etkin olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri gibi oldukça geniş bir yelpazenin katılımını sağlayarak; termal turizmde yatırım imkanlarını ve potansiyel fırsatları masaya yatırmak, sektörün ulusal ve uluslararası yatırımcılara daha uygun hale gelmesi için önündeki engelleri tespit etmek ve etkin tanıtım amacıyla yol haritası çizmek için ortak akıl oluşturmak olacak.
Sektör ile ilgili son gelişmeleri uzmanlarından dinlemek ve oluşturulacak ortak akla katkıda bulunmak istiyorsanız ücretsiz olan bu etkinliğe www.termalsaglikturizmi.org adresinden kayıt olabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB