20 Eylül 2018 Perşembe, 05:11
RAMAZAN DEMİR
RAMAZAN DEMİR gazetebalikesir@gmail.com Tüm Yazılar

Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’den Reis’e..

Son seçimdeki başarı karşılığında Balıkesir’i yeniden “gözde iller” arasına taşıyan AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, zeytin ve zeytinyağı ürünlerinin bulunduğu sepetle gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz yaptı.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı  gerçekleştirildi.

Balıkesir’den İl Başkanı Hasan Demiraslan ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları katıldı.

İl başkanı Demiraslan, toplantı öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, ‘Türkiye’yi Doyuran il’ Balıkesir’den götürdüğü zeytin ve zeytinyağı ürünlerinden oluşan sepeti takdim etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Balıkesirlilerin selamını ileten Demiraslan, Balıkesirlilere ise Başkan Erdoğan’ın selamını getirdi.

BÜYÜKŞEHİR’E ADAY OLACAK MI?
AK Parti İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan’ın adı, önümüzdeki yerel seçimler öncesi Balıkesir Büyükşehir Belediye başkan adayları arasında telaffuz ediliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte geçen yıl Ayvalık’taki Zeytin Hasat Günleri’ne katılarak zeytin toplamıştı.

Samsung Galaxy akıllı telefonumdan gönderildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB