HAVRAN BELEDİYESİN’DEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DESTEĞİ

19 Eylül 2018 Çarşamba, 12:27

Havran Belediyesi, ilçede bulunan okullarda okuyan 2 bin öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıttı.
Eğitime her zaman katkı sağlayan Okulların boya badana Tiyatro gösterileri ve diğer ihtiyaçlarını karşılayan Havran Belediyesi, 2018-2019 eğitim yılında önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda öğrencilere yönelik kırtasiye desteğini sürdürdü.
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, yaptığı açıklamada şunları söyledi.Amacımız, çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmelerini sağlamak. Okullara fiziki desteklerimizin dışında her yıl öğrencilerimize de kırtasiye malzemesi yardımında bulunuyoruz. Gençlerimiz ülkemizin geleceği. Öğrencilerimiz ne kadar iyi şartlarda eğitim görürse, başarılı bireyler olarak ülkemize de en iyi şekilde fayda sağlayacaklardır. Bizler fiziki şartları iyileştirirken, öğretmenlerimiz de öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştiriyor. Başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılar diliyorum” diye konuştu.
Okul Müdürleri ve Velilere Belediye Başkanı Emin Ersoy’a ekibine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.Etkinliğe Havran AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Dayı,Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı,Mehmet Yılmaz ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB