KESKOOP SEZONU DUALARLA AÇTI

18 Eylül 2018 Salı, 11:40

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılını dualarla açan Körfez Edremit Servisciler Kooperatifi (KESKOOP) geçtiğimiz gün kooperatif önünde kurban kesti.
Körfez Edremit Servisciler Kooperatifi (KESKOOP) 17 Eylül’de başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminin sezonunun açılışını dualarla ve kurban keserek gerçekleştirdi. Körfez Edremit Servisciler Kooperatifi (KESKOOP) Başkanı Ali Rıza Öztürk yaptığı açıklamada, “2018-2019 Eğitim-Öğretim yılın başladı. Bu eğitim ve öğretim süre zarfı içinde hem şoför arkadaşlarımız için hem de öğrencilerimiz için 9 aylık bir maraton gerçekleşecek. Ben arkadaşlarıma hayırlı yolculuklar, öğrenci kardeşlerime ise okul hayatları boyunca başarılar diliyorum” dedi.

“YENİ SEZON HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Baskan Ali Rıza Öztürk şoförlere yeni sezonunun hayırlı ve bol kazançlı olmasını dilerken sözlerine vatandaşları bilgilendirerek devam etti.

Kooperatif Başkanı Öztürk yaptığı açıklamada, “Yeni sezonumuzun tüm arkadaşlarımıza hayırlı ve bol kazançlı olmasını temenni ederim. Ayrıca önemle belirtmek isterim ki vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için çocuklarını verdikleri servisin tüm belgelerinin tam olup olmadığını, Şoförler Odamıza kayıtlı olup olmadığına ve araçların okul taşıtı olması durumuna dikkat etmeleri gerekir.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB