ŞARKÖY’E 5 BİN METREKARE PARKE TAŞ

17 Eylül 2018 Pazartesi, 12:14

 

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, sorunlu olan kırsal mahallelerdeki eksiklikleri tek tek gidermeye devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana bir sıra dahilinde kırsal mahallelere hizmet götürmeye büyük özen gösteren Başkan Uysal, belediye Fen İşleri Müdürlüğü’nce Şarköy’de başlatılan çalışmaları yerinde denetledi. Uysal’a, Başkan Yardımcısı Güngör Persil’in yanı sıra Fen İşleri Müdürü İnanç Erturan ve teknik ekibi de eşlik etti.

Mahalle halkının başlıca taleplerinden olan yol yapımına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Şarköy’e toplam 5 bin metrekare parke taş döşeyecek. Özellikle kış aylarında yağmur suları nedeniyle yaşanan sıkıntının ortadan kaldırılması için yollar yeniden kotlandırılacak ve yol kenarlarına yağmur olukları yapılacak.

DÜDÜKLÜ HATTI YENİLENDİ

Yol yapım işlerinin öncesinde, Şarköy içindeki 400 metrelik Düdüklü Suyu hattını da komple yenileyen ekipler, vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Şarköy’de mahalle halkının istek ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Uysal, “Halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimiz. İmkânlarımız elverdiği sürece vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Diğer kırsal mahallelerimizde olduğu gibi Şarköy’de de çalışmalarımıza ve verdiğimiz sözleri tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB