BAŞKAN GENÇER AYVALIK ZABITASININ HAFTASINI KAHVALTIYLA KUTLADI

12 Eylül 2018 Çarşamba, 11:03

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, belirli bir program çerçevesinde birim personelleriyle ile her hafta kahvaltıda buluşuyor.

Sarı Zeybek Tesislerinde pazartesi günü saat 8.30’daki buluşmaya Başkan Rahmi Gençer’in yanı sıra Zabıta Müdürü Hasan Narin ve yaklaşık 20 kadar zabıta memuru katıldı.

Kentteki hizmetlerden ulaşım, otopark, pazar yerleri, yaz ve kış arasındaki nüfus farkının yarattığı sonuçlar ve işletmelerin denetlenmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Ulaşım Hizmetleri konunda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu taşıma araçlarının hastane ve otogara kentin bir çok noktasından tek seferde gelinemediği ve sefer sayısının artırılması için müracaatta bulunulacağı belirtildi. Hafta sonları ve yaz mevsiminin genelinde ortalama beş yüz bin nüfusa sahip olduklarını belirten Başkan Rahmi Gençer, bütçelerinin kış nüfusuna göre yetmiş bine göre belirlendiğini ifade etti. Bu rağmen tatil dönemlerinde zabıta ekiplerinin görev başında olduğunu sorumluluk alanı ve yetkileri dahilinde denetlemelerini sürdürdüklerini söyledi.

Cunda Sahil’de bulunan çardaklar dahil olmak üzere esnafta kimseye taviz verilmemesini ve adil yaklaşılmasını talimatını Başkan Gençer, denetlemelerin yoğunlaşmasını istedi.

Kahvaltı sonunda tüm zabıtaların Zabıta Haftasını kutlayan Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ekiplere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB