MYK’ya Balıkesir damgası

31 Ağustos 2018 Cuma, 16:04

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, gece saat 23.00’de telekonferansla İl Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, “Balıkesir’in yakaladığı bu ivme tüm Türkiye’ye de örnek teşkil etmeye devam edecek” diye konuştu.

KANDEMİR: “BU BAŞARI SİZLERİN EMEĞİNİN SONUCU”
Önceki gün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında toplanan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu(MYK) toplantısına Balıkesir teşkilatlarının başarısı damgasını vurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantıda Balıkesir’in 24 Haziran seçimlerinde aldığı başarıyı tekrar gündeme getirdiği öğrenildi. AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, önceki gece 23.00’de gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısına telekonferans yöntemiyle bağlandı. İl Yönetim Kurulu üyelerine seslenen Başkan Kandemir, Balıkesir teşkilatının çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız MYK toplantısında Balıkesir teşkilatının başarısını yeniden zikretti. Bu sizlerinbüyük emeğinin sonucu. Gecenin bu saatinde kafa kafaya vermiş çalışıyorsunuz. Balıkesir’in yakaladığı bu ivme tüm Türkiye’ye de örnek teşkil etmeye devam edecek” diye konuştu.
KANDEMİR: “YEREL SEÇİMLERDE BALIKESİR’E İNANCIM TAM”
Balıkesir’in yerel seçimlerde hem ilçelerde hem de Büyükşehir’de gümbür gümbür bir netice alacağına olan inancının tam olduğunu vurgulayan Başkan Kandemir, “Genel seçimler bitti ve önümüzde daha büyük bir imtihan var. Bu ekip, Hasan Başkanımın önderliğinde kenetlendi ve pek çok zorluğu aştı. Bu kadar badirenin içerisinden zaferle çıkmak, kardeşlik hukukuyla meseleye sahip çıkmakla mümkün. Hasan Başkanımın ve teşkilatın hassasiyetine şahitlik ediyorum. Alınan neticelerde bunu doğruluyor zaten. Gecenin bu saati kafa kafaya vermiş, davamızı, partimizi, Balıkesir’i daha ileriye nasıl taşırız diye mücadele veriyorsunuz. Yerel seçimlerden de büyük bir başarıyla çıkacağınıza inancım tam” dedi.
DEMİRASLAN: “BALIKESİR İÇİN DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”
İl Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini tebrik eden Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’e hep birlikte başarı sözü verdi. Balıkesir için daha yapacak çok işleri olduğunu vurgulayan AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Başkanım bize olan inancınız için çok teşekkür ederim. 20 İlçe, 20 Belediye, Güçlü Büyükşehir, Gelişen Balıkesir’ hedefiyle teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Gerek Cumhurbaşkanımızın, gerek sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız.” dedi.
Başkan Kandemir, büyük başarıya imza atan Balıkesir teşkilatıyla yüz yüze tanışmak için en kısa sürede Balıkesir’e geleceğini müjdeledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB