29 Ağustos 2018 Çarşamba, 13:28
SAFFET NAYIR
SAFFET NAYIR saffet.nayir@gmail.com Tüm Yazılar

YÜCEL YILMAZ

Sayın Başkanla dün akşam uzun soluklu bir görüşme gerçekleştirdim.
Gerek belediye hizmetleri gerekse yaklaşan seçimler hakkında izlenmimlerimi aktarayım.
Her şeyden önce Sayın başkan kişilik olarak çok düzgün son derece beyefendi büyüğüne küçüğüne saygılı…Kimseye hayır demiyor herkesi dinliyor.
Tahminimden çok öte son derece donanımlı ve Büyük Şehir başkanlığına hazır gibi.Gibi diyorum sonuçta onun istemesiyle olmuyor bu işler.Taban isteyecek,teşkilat isteyecek ve en önemlisi de Reis isteyecek…Halkta karşılığı var mı? var..Hem de fazlasıyla.
Reis ister mi? Bence ister.Çünkü Reis, şahibesiz halkta karşılığı olan ve iletişimi son derece kuvvetli bir başkan ister.
Yücel bey Tabandan gelen çizgisinden sapmamış,başkaları gibi yan yollarda yanlış yollarda kendine yer aramamış partisine ve ilkelerine son derece bağlı,en önemlisi de Reis’e olan sevgisinden zerre taviz vermemiş bir siyaset adamı.
Onu ayrıcalıkla kılan başkanlığını yaptığı ve Balıkesirin en büyük Karesi’de hizmeti bir bayrak yarışı olarak gören ve bu yolda gecesini gündüzüne katan bir lider.
Daha 1 ay önce Balıkesir’in en büyük proje grubunun yapmış olduğu ankette hizmetten memnuniyet ve sevilen lider sorularına verilen cevaplarda açık ara birinci olmuştur.
Ama her şeyden önemlisi de ankete katılanlar Sn Yücel Başkanı B.Şehir Başkanı olarak görmek istediğini ortaya koymuştur.
Sayın Başkanın eğitimci bir kişiliği olması öğretmenlikten gelmesi onu diğerlerinden ayrıcalıklı kılıyor.Çünkü çocukları çok seviyor.Karesi’deki okullara eğitim araç gereç adına her türlü desteği veriyor.En çok ta spora ve spor altyapısına çok önem vermesi.Bu gün Karesi sporun her dalında başarı gösterip zirveye oynuyorsa bu Sayın başkan sayesinde.
Alt yapı hizmetlerinde ise Altı Eylül ilçesine açık ara fark atıyor.Gidilmedik köy,ulaşılmadık mahalle kalmamış.Köy konakları,yollar neredeyse bitmiş durumda. Belkide onu bu kadar çok sevilen yapması bitmek bilmeyen hizmet aşkı.
Israrla sordum Sayın Başkanım Büyük Şehir Başkanlığını düşünüyormusun diye…Her siyasetçi gibi ben varım demiyor ama hayır da demiyor.Sonuç ta hizmet aşığı bir başkan.
Burada Çok sevip takdir ettiğim tam bir dava insanı Mesture hanımefendiden de bahsetmeden geçemiyeceğim.Başkan’a partisine davasına ve Reis’e son derece bağlı olan Mesture hanım benim Sayın başkanla görüşmemi sağladığı için kendisine ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Seçimler erkene alınacak mı alınmayacak mı bilmiyorum.Aslında kimse bilmiyor.
İster erken ister zamanında yapılacak bir yerel seçimde Yücel Yılmaz başkanım daha bugünden hazır..Peki kazanır mı? Siler süpürür…Hayırlısı diyelim..SAFFET NAYİR.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB