“VAAT VERMİYORUZ, SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ!”

28 Ağustos 2018 Salı, 12:31

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç Balya Müstecap mahallesinde gerçekleştirdiği etkinliklerde; öğleden sonra şehitlere mevlüt okuttu ardından hayır yemeğine Müstecap ve çevre kırsal mahallelerden binlerce kişi ile Müstecap mahallesinde yapımı biten sosyal tesislerin açılışını aynı zamanda, Onarımı biten eski okulu, köy konağına cevirip halkın hizmetine sundu. Günün sonunda gerçekleşen konsere davet edilen sanatçılardan Göksel Doğançay ve Ahmet Şafak’a vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Konserin öncesinde dev ekranda yapılan hizmetleri gösterdi.
Balya Belediyesi örnek olmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz hafta sonu Müstecap mahallesinde gerçekleşen etikinliklerde konuşan Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç; “Balya ilçemiz kırk altı mahallemiz ile gelişiyor, güzelleşiyor. Balya Belediyesi olarak Milliyetçi, üretken ve toplumcu belediyecilik vizyonuyla şehrimizin çeheresini değiştirecek projeleri birer birer hayata geçmesini ve halkımızın hizmetine sunulmasına katkı sağlamaktadır. Bu gün Balya ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerimizde de halkımızın hak ettiği hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Çamucun’da, Hacıhüseyin’de, Danışment’te, Değirmendere’de, Halkbaşın’da olduğu gibi bu günde Müstecap’ta sosyal tesislerin halkımızın hizmetine sunmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.
Rakiplerimizin Hayal Edemediklerini, Bizler Gerçekleştirdik
Değerli halkımızın malumudur, biz göreve geldiğimiz günden bu yana imkanların darlığına, bütçemizin azlığına engellerin çoklupuna aldırmadan, mazeret değil, çözüm üreterek ilçemize bir çok yeni eser kazandırdık, kazandırmaya’da devam edeceğiz. Kilit parke taş döşemeleri, Sosyal tesis inşaatları, meydan düzenlemeleri, parklar ve bahçeler yaparak şehir merkezinde ne varsa aynılarını kırsal mahallelerimizde yaşayan halkımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Belediyecilik vizyon işidir, gönül işidir, alın teri ister, emek ister. Bu güne kadar yaptıklarımız, yarınlarda yapacaklarımızın teminatıdır. Atalarımız’da der; kişinin hayası iştir, söze bakılmaz bizim geride kalan görev süremiz boyunca yaptığımız hizmetleri, akıttığımız alın terini ve gösterdiğimiz çabayı yok sayarak görmezden gelen işi gücü sadece siyaset yapmak olanlar aynaya baksınlar. Balya’yı yıllarca yönetip, seçim zamanı sizlere gelip vaat verenler, bir kendi yaptıklarına bakcaklar, birde bizim yaptığımız hizmetlere bakacaklar. Onların yıllarca bırakın yapmayı, akıllarına bile gelmeyen hizmetleri, Allahın izniyle Balya’mıza kazandırdık. Halkımız’da yapılan hizmetlerin farkındadır ve en iyisine layıktır. Bizlerden hayır duasını esirgemeyen sizlere teşekkür ediyorum. Bizler hakkın yolunda, milletimizin yanında, devletimizin her daim emrindeyiz bizim belediyecilik anlayışımızda halkımızı ayırmak, hor görmek, tepeden bakmak yoktur.
Balya Belediyesi 1071 Ruhunu Coşkuyla Kutladı
Bizim için her insanımız azizdir, hizmette kusur edilmez, yanlızca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için çalışırız. Cenabı Allah memleketimizin birliğini ve beraberliğini bozmak isteyenlere fırsat vermesin, bin yıllık kardeşliğimizi yaşatsın, bütün müminleri ve müslümanları korusun, her vatansever’den ayrı ayrı Allah Razı olsun. 1071 Malazgirt destanı bu toprakları giriş yaptığımız zamandır. Yaptığımız eserlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu topraklara vefa gönül borcunun saygıdeğer bir ifadesidir. Biliyorum ve inanıyorum ki 1071 ruhu Balya’nın yolunu aydınlatmaktadır. 1071 emaneti Balya Belediye’sine şevk ve heyecan aşılamaktadır. Daha nice bin yıllardır biz buradayız Allah’ın izniyle burada olacağız. Buna engel olmak isteyen ömrü billa hasmımızdır, öfkemizin hedefidir. Hepinizin kurban bayramını ve 30 Ağustos zafer bayramını kutluyorum. Sağolun, var olun, Cenabı Allaha emanet olun, NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.” Diyerek sözlerini bitirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB