HAVRAN’DA KURBAN BAYRAMI KUTLAMALARI

25 Ağustos 2018 Cumartesi, 09:08
Havran’da Kurban Bayramı Bayramın ikinci günü saat 14.00 te Tarihi Hocazade Konağı Bahçesi’nde kutlandı.
Edremit Kaymakamı ve Havran Kaymakam Vekili Ali SIRMALI,Havran Belediye Başkanı Emin ERSOY,Daire Müdürleri,Siyasi Parti Temsilcileri,Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ve Havran Halkının yoğun katılım gösterdiği Bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik duyguları öne çıktı.
Belediye Başkanı Emin ERSOY yaptığı konuşmasında;” Mübarek Kurban Bayramını idrak ediyoruz.Kurban Bayramı sonrası ise İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.yıl dönümünü kutlayacağız.
Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır. Hayır, kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu duygular içerisinde Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
Hocazade Konağı’ndaki program bittikten sonra protokol üyeleri Havran Şerife&Ali Soylu Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp ellerini öperek gönüllerini aldılar.Ayhan KURT

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB