‘DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ, ÜRETİME DEVAM EDİYORUZ’

16 Ağustos 2018 Perşembe, 13:45

 

Türkiye üzerine oynanmak istenen ekonomik savaş ile ilgili Balıkesir’in önemli mobilya sektöründen BAYMOB Mobilya’dan kamuoyuna önemli açıklama geldi.
Firma Sahibi Metin Baykan fabrika olarak üretimi sürdüreceklerini, personel azaltmasına gitmeyeceklerini belirterek, ülkenin bu zorlu süreçten başarıyla çıkacağını kaydetti. Metin Baykan “Her zaman ülkemizin, devletimizin ve halkımızın yanındayız. Ülkemiz ekonomik kriz içerisine sokmaya çalışılıyor, biz işadamları da bu noktada üretimimizi daha arttırarak, çalışanlarımız ile birlikte ülkemize katkı sağlayacağız. Firmamız ile birlikte iş yaptığımız diğer fabrikalarda endişe etmesinler, BAYMOB hizmete devam ediyor” dedi.
Baykan şu açıklamalara yer verdi: “ Döviz kurlarında yaşanan hareketlenme sebebiyle hammaddeye ulaşmak tedarikçi ile ortak noktada buluşup ticaret yapma imkanı ciddi anlamda zorlaşmıştır. Bütün bu olumsuz koşullara rağmen firmamız üretimini aksatmadan devam edecek ve hiçbir şekilde personel azaltımına gitmeyecektir. Ülkemizin büyük bir ekonomik saldırı altında bulunduğu bu dönemde milletçe zorluklar yaşadığımız bu günlerde aynı fikir birliğinde olup inançlı bir şekilde panik yapmadan planlayarak önlem alırsak bu süreci başarıyla geçireceğimize inancımız tamdır”.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB