TÜBİTAK PROJESİ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:15

 

Balıkesir Üniversitesi ve Ege Üniversitesinden öğretim üyeleri Edremit’li öğrencilerve öğretmenler için bir araya geldi. Eylül Ayı’nda İstanbul Üniversitesi öğretim üyelerinin de desteği ile 2018/2019 dönemi için 4 büyük TÜBİTAK projesi ile ilgili proje hazırlık toplantısı yapıldı.

Edremit’te öğrenim gören öğrenciler ve görev yapan öğretmenler için başvurusu yapılacak projelerle ilgili toplantıda; İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Soykan, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürcan Polat, Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Koordinatörü Yıldız Koçyılmaz Artan ile yeni dönemde başvurusu yapılacak olan TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projelerinin hedef kitlesi, atölye konuları ve uygulama dönemleriyle ilgili görüşmelerde bulundu.
Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç “Edremit’te yoğun çalışmalar sonucunda proje kültürünün hem öğretmenler hem de öğrenciler için oluşmaya başladığını, her dönem bir önceki dönemin üzerine yenilikler ekleyerek nitelikten niceliğe doğru istikrarlı bir yol aldıklarını, yeni dönemde de Edremit olarak üniversitelerimizin işbirliği ve birbirinden değerli öğretim üyelerimizin katkılarıyla öğrenci ve öğretmenler için yeni proje konuları ve uygulamalar yapılacağını belirterek toplantıya katılan öğretim üyelerine teşekkür etti.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB