SEDA İLE İBRAHİM EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 10:17

Kadsir’in Yeri Lokantası İşletmecisi Gülten & Kadir Gezer Ailesi’nin Oğlu İbrahim ile Zeliha & Ahmet Kaya Ailesi’nin Kızı Seda’!nın nişanlanmaları nedeniyle geçtiğimiz akşam Belediye Yazlık Düğün Salonu’nda muhteşem bir nişan gecesi düzenlendi.
Gezer ve Kaya Aileleri’nin yakın,eş, dost, akraba ve arkadaşlarının yanında Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Belediye meclis üyeleri,çarşı ve sanayi esnaflarının da çok yoğun bir katılım gösterdiği nişan gecesi tek kelimeyle muhteşemdi.
Yıldız Çiçekçilik tarafından organize edilen Piyanist Özkan’ın seçme ve istek parçalarla renk kattığı nişan gecesinde genç çift ışıklar arasında sahneye çıktıktan sonra arkadaşları ve sevenleri onları hiç yalnız bırakmadılar.
Nişan pastasını birlikte kesen genç çift bir birilerine pasta ikram ettiler.Erkek tarafı ile başlayıp kız tarafı ile devam eden uzadıkça çok uzayan takı kuyruğu Gezer ve Kaya Aileleri’nin ne kadar çok sevildiğinin açık bir göstergesi oldu.Genç çifte düğünleri ile birlikte bir ömür boyu mutluluk,Gezer ve Kaya Aileleri’ne de evlatlarının daha nice mutlu günlerini görmelerini dileriz. Ayhan KURT

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB