AYVALIK CADDE VE SOKAKLARINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

07 Ağustos 2018 Salı, 11:45

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kentin cadde ve sokaklarında yürütülen temizlik çalışmaları devam ediyor.
Periyodik olarak gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında, son olarak Cumhuriyet Meydanı ve Talatpaşa Caddesi ile Toptancı hali çevresinde temizlik yapıldı. Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 9 kişilik ekip,1 arazözle birlikte araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda genel temizlik çalışması yaptı.Çarşamba, sabaha karşı 02.30-06.30 saatleri arasında yapılan temizlik çalışması kapsamında, kirlilik derecesine göre cadde, sokak ve kaldırımlar yıkandı, biriken toz ve çöpler temizlendi.
Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için hizmet verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Rahmi Gençer, önceliklerinin kirliliği ortadan kaldırmak olduğunusöyledi. Kent halkının daha temiz bir ortamda yaşamasını sağlamak amacıyla, Ayvalık’ın mahallelerinde mıntıka temizliği yaptıklarını ve bu çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Gençer, “Evsel atıkların toplanması ekiplerimiz tarafından 3 vardiya olarak günün 24 saati yapılmaktadır.Sorumluluk alanımızdaki bütün cadde ve sokaklardan her gün düzenli olarak çöp toplanıyor. Mahallelerimizde sokaklar süpürülüyor. Ayrıca yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerimizde hijyen koşullarının sağlanması için ekiplerimiz yıkama çalışması yapıyor. Çalışmalarımıza düzenli olarak devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB