EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF KOÇ OKULLARI DENETLİYOR

06 Ağustos 2018 Pazartesi, 18:19

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, 2018/2019 eğitim-öğretim yılı için yapılan hazırlıkları ve okulların fiziki durumlarını yerinde görmek amacıyla yaptığı okul ziyaretlerine; öğrenci velilerin yoğun talepleri üzerineaçılan Altınoluk Niyazi Erol İmam Hatip Ortaokulu ile başladı. Okulun sınıfları ve diğer birimlerini dolaşarak, okulun ihtiyaçları hakkında Okul Müdürü İsmail Azmi Altunbaş ile görüşmelerde bulundu.
Bir sonraki ziyaretine Salih Korkut Budaras İlkokulu ile devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, okul birimlerinde yapılan tadilatlarla ilgili incelemelerde bulunarak, tadilatların genel durumları hakkında Okul Müdürü İzzet Kızmaz’dan bilgi aldı. Ardından, Kadıköy Mehmet Refii Terzioğlu İlkokulu’na bir ziyaret gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, okulda yapılan hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KoçŞubat Ayı’nda büyük bir hızla yapımına başlanan, 2018/2019 eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirilmesi için çalışmaların devam ettiği ve Kadıköy bölgesindeki ortaokul ihtiyacını büyük oranda giderecek olan 24 derslikli Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulu’nu ziyaret etti.Daha sonra, tam gün eğitime geçecek olan Şehit Kadir Altınöz İlkokulu’nda yapılan bahçe genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek okuldan ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB