Şampiyon Judoculardan Rektör Özdemir’e Teşekkür Ziyareti

04 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:39

15-28 Temmuz 2018 tarihlerinde Portekiz’de düzenlenen Avrupa Üniversite Oyunlarında Judo müsabakalarını 1 altın ve 3 bronz madalya ile tamamlayan Balıkesir Üniversiteli öğrenciler, madalyaları ile birlikte Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’i ziyaret etti.Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya’nın da yer aldığı ziyarette;Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluMüdürü Doç. Dr. Zekeriya Göktaş, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkan V. Nuran Acar ve ilgili birim yöneticileri de hazır bulundu.
Rektörlük Yönetim Kurulu Salonunda gerçekleşen ziyarette Takım Antrenörü Mehmet Yılmaz ve öğrenciler;kendilerine verdiği destekler dolayısıyla Rektör Özdemir’e teşekkürlerini sunarken, üniversiteyi ve Türkiye’yi uluslararası alanda temsil etmekten gurur duyduklarını ifade ettiler.
Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir de öğrencileri, takım antrenörü ve ilgili tüm yöneticileri tebrik ederek, genç sporcuların gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığını belirtti. Rektör Özdemir, üniversitenin eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da öğrencilerin destekçisi olduğunu ifade ederken, Balıkesir Üniversitesi Vakfı’na ve yönetim kurulu üyelerine de öğrencilere destekleri nedeniyle teşekkür etti.
Şampiyonada Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinden Ümmühan Kabak63 kg.da. Avrupa Şampiyonu olurken;Nazlıcan Kılıç 48 kg.da, Rabia Şenyayla52 kg.dave Nursel Eren de 78 kg.daAvrupa üçüncüsü olma başarısı göstermişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB