04 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:46
RAMAZAN DEMİR
RAMAZAN DEMİR gazetebalikesir@gmail.com Tüm Yazılar

Ban-Ban’a kuruluş tarihi kadar para

Balıkesirspor Kulübü’nün yeni başkanı Mustafa Bahçeci’nin zeytin dalı uzatmasıyla iki kulüp arasında başlayan ilişkiler, Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan BALTOK’un 1 milyon 965 bin liralık desteğiyle taçlandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan BALTOK A.Ş. ile Bandırmaspor Kulübü arasında sırt reklamı ve isim hakkı sponsorluk anlaşması imzalandı.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Balıkesirspor da bizim Bandırmaspor da bizim, asla ayırt etmiyoruz. Bu ilk etapta bir başlangıç”dedi.
BALTOK A.Ş. Başkanı Mustafa Bahçeci ve Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan arasında yapılan anlaşma ile birlikte Bandırmaspor’a 2018-2019 sezonunda 1 milyon 965 bin TL destek sağlanacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Bandırma ilçesinde bulunan Güney Marmara Koordinasyon Daire Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısında BALTOK A.Ş. ile Bandırmaspor arasında sponsorluk anlaşması yapıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu,BALTOK A.Ş. Başkanı Mustafa Bahçeci ile Balıkesirspor ve Bandırmaspor Kulübü yöneticileri katıldı.

Toplantıda sponsorluk anlaşması 1 yıllığına 1 milyon 500 bin TL’ydi ancak gazetecilerin “Bandırmaspor’un kuruluş tarihi 1965, bu desteği 1 milyon 965 bin TL’ye çıkaralım” isteğine yanıtsız kalmayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve BALTOK Başkanı Mustafa Bahçeci rakamı güncelleyerek 1 milyon 965 bin TL’ye yükseltmesi Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahan ve yöneticiler tarafından takdir ile karşılandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB