BURHANİYE BELEDİYESİ İLÇEYİ MODERN PARKLARLA DONATIYOR

03 Ağustos 2018 Cuma, 13:57

Burhaniye Belediyesi, ömürlerini tamamlayan çocuk oyun parklarını yenilemeye ve daha güvenli hale getirerek modernize etmeye devam ediyor. Öğretmenler Mahallesi merkez parkını estetik ve modern bir park alanına çeviren Belediye Park Bahçeler Müdürlüğü, çocukların keyifli vakit geçirebileceği modern oyun gruplarının montajını tamamladı. Eskiden toprak olan park alanını kauçuk zeminle döşeyen belediye ekipleri, çocukların rahatça ve güvenle oynayabileceği bir alan oluşturdu.
Vatandaşların spor yapmalarına imkân sağlayacak yeni spor alanları yaratmak için de çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi, parkın yan tarafındaki eski spor aletlerini sökerek yerine yenilerini monte etti vetek potalık basketbol sahası da yaparak faaliyete soktu.
AİLELERİN İÇİ RAHAT OLSUN
Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal; eski, paslı ve TSE standartlarına uygun olmayan her çocuk parkını birer birer yenilediklerinibelirterek, “Bir yandan çocuklara modern ve güvenli yeni oyun alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bir yandan da evlatlarımızın sağlığını düşünerek, ilçe genelindeki oyun parklarını modernize ediyoruz. Çocuklarımızın daha güvenli oyun oynayabilmeleri amacıyla gerekli tüm şartları yerine getiriyoruz. Burhaniye’de aileler, huzur içinde çocuklarını parka oyun oynamaya götürebilecekler” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB