EGE GÜNDEM GAZETESİ

“OTAMTIP” İZMİR’DE HİZMETE GİRDİ

“OTAMTIP” İZMİR’DE HİZMETE GİRDİ
118 views
27 Temmuz 2018 - 11:52

Edremit’te Alpay Laboratuarı kurucusu Dr. Ahmet Şahin Alpay in Şeker ve Karaciğer hastaları için İzmir Talatlaşa Bulvarı 63 numarada yeni hizmete açtığı “Ozon ve Biofrekans Tedavi Merkezi” OTAM a “Hayırlı olsun” ziyaret ettik. Dr. Alpay, “Ozon ve Biofrekans Tedavi Merkezi” OTAM’da Biofrekans Sistemi ile titreşimsel bilgileri düzenleyip nötrleyerek, sistemin kendi kendini iyileşmesine zemin hazırlıyoruz” dedi.
İnsan bünyesinin doğuştan kazanılan orijinal titreşimlerden oluştuğunu, insanlardaki ‘Parmak İzleri’ gibi titreşim frekanslarınında doğuştan kişilere özel olduğunu ve yaşam süresi içerisinde dışarıdan aldığımız frekanslar ile kişiye özel frekanslarını etkilendiğini bu nedenle birçok hastalıkların tedavilerinde gecikmeler olduğunu açıklandı.
Karaciğer ve Şeker hastaları için yeni hizmete açtığı “Ozon ve Biofrekans Tedavi Merkezi” OTAM’ı ziyaret etmelerini ve gerekli yardımı almalarını öneren İntani Hastalıklar Uzmanı Dr. Ahmet Şahin Alpay, “İnsanın kendi hücresel, titreşimsel bilgileri ile frekanslar bütününe “Frekans Kokteyli” diyorum. Burada dışarıdan baskılı titreşimleri temizleyip, hastalarımızın orijinal titreşimlerine döndürüp, tedavide büyük kolaylık sağlıyoruz” dedi.
Dr. ALPAY, “TİTREŞİMLER ‘FABRİKA AYARLARINA’ DÖNDÜRÜLÜYOR”
İnsan yaşamı ilerledikçe kişilerin karşılaştıkları hastalıklar, patojenler, alerjenler, toksinler insan vücudunda “özfrekanslar” gibi hafızaya kaydedildiğini açıklayan Dr. Şahin Alpay, Bu titreşimsel bilgiler incelendikten sonra çıkan sonuçlara göre hastada hangi patojenler, alerjenler, toksinler öncelik taşıyorsa ona göre hastamızı tedaviye aldıklarını söyledi.
Bir antibiyotik tedavisinden sonra insanlarda ‘Barsak Florasının bozulması ve candida mantarlarının bağırsaklara yerleşmesi gibi nedenlerle kişide çeşitli frekansların yerleştiğini bu nedenle sindirim sistemi ve bağışıklık sistemlerini de düzgün seviyeye getirildiğini vurgulayan Alpay, “Ozon ve Biofrekans Tedavi Merkezi” OTAM’da Biofrekans Sistemi ile kişiye tedavi uygulamıyoruz. Sadece titreşimsel bilgileri düzenleyip nötrleyerek doğuştan gelen orijinal titreşimler yani ‘Fabrika Ayarlarına’ döndürülerek, sistemin kendi kendini iyileşmesine zemin hazırlıyoruz” dedi.
“ARTIK ALERJİYE SON”
Alerjen bünyeli kişilerin alerji yapan maddenin alerjenleri titreşim bilgileri ile tespit edilip, bu cihazla frekans bazında faz kaydırma yapılarak nötrleştirme yaptıklarını ve bu gibi 400 den fazla hastalığı tedavisinde bu sistemin kullanıldığı açıklamasını yapan Dr. Alpay, “Gribal enfeksiyonlardan başlayarak, MS Hastalarının yaşam kalitesini yükletmek gibi diğer tedavilerde yani kanser hastası kemoterapi ve radyoterapi alıyorsa bu tedavinin yan etkilerini azaltmak amacıylada kullanılıyor. Kişi biyofrekans Yöntemi ile hastalarımızın ‘Bağışıklık Sistemini’ güçlendirerek ek bir tedavi uyguluyoruz” diye bilgi verdi.

“OZON TEDAVİ MERKEZİ”

Özellikle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, damar dolaşım bozukluklarının giderilmesi, diyabet ve diyabete bağlı komplikasyonların özellikle ayak yaralarının tedavisi, insülin direncinin azaltılması, metabolik sendrom ve yağlı karaciğerin tedavisi Kronik yorgunluk sendromu, Alerjiler, Akut viral hepatitler ve herpes (uçuk) tedavisi gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılan “Ozon Tedavisi” ninde yapıldığını açıklayan İntani Hastalıklar Uzmanı Dr. Ahmet Şahin Alpay, Karaciğer ve Şeker hastaları için yeni hizmete açtığı “Ozon ve Biofrekans Tedavi Merkezi” OTAM’ı ziyaret etmelerini ve gerekli yardımı almalarını önerdi. Enver DOLGUN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1