ÖĞRETMENLER MAHALLESİ SPOR SAHASI HAZIR

27 Temmuz 2018 Cuma, 11:50

Gençlerin spor yapmalarına imkan sağlayacak yeni spor alanları yaratmak için çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çok amaçlı spor sahası projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Öğretmenler Mahallesi sahil kesimindehayata geçirilen basketbol sahası projesininakrilik zemin boyası ve saha çizgilerini de tamamlayarak, kullanıma hazır hale getirdi.
AYDINLATMA SAĞLANDI
Yapımı tamamlanan spor sahasının aydınlatılması için çalışmalarını başlatan Belediye Elektrik İşleri Birimi ekipleri, 153 metrekare alana sahip basket sahasına 2 aydınlatma direğiyle led armatürler taktı.
SPORA TEŞVİK ÖNEMLİ
Sağlıklı yaşam için sporun önemine dikkat çeken ve Burhaniyelilerin rahatça spor yapabilmeleri için imkan yaratmaya gayret gösterdiklerini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Halkımızın isteklerine kulak vererek, kentin değişik noktalarında spor alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Öğretmenler Mahallesi sahil kesimindeki eski spor aletlerini söktük ve yerine yeni spor sahamızı yaptık. Vatandaşlarımıza ve gençlerimize yeni alanlar kazandırarak, onları spora teşvik etmek amacıyla yeni projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB