EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Gençer’den Ayvalık esnaf ve sanatkârlarına anlamlı ziyaret

Başkan Gençer’den Ayvalık esnaf ve sanatkârlarına anlamlı ziyaret
19 views
26 Temmuz 2018 - 11:48

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalık Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Gençer’i, Ayvalık Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na yönelik gerçekleştirdiği ziyarette; Oda Başkanı Melih Çakırca’nın yanı sıra, oda yöneticileri Solmaz Aydoğan, İlkay Gelici, Mehmet Anıl Okyar, Mustafa Tavşan ve Hakan Kendik ağırladılar.
Ziyarette; Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca ile yönetimi, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Ayvalık Belediyesi’nin de destekleriyle ‘İstifnolu Günler’ sloganıyla düzenledikleri 1. Ayvalık Doğa Festivali’ne verdiği katkılar nedeniyle Belediye Başkanı Gençer’e bir plaket verdiler.
Oda Başkanı Çakırca, Ayvalık esnaf ve sanatkârlarının her türlü sorunlarına Başkan Gençer’in eğilerek çözüm üretmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ayvalıklı esnaf ve sanatlar adına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
Ziyarette konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalık’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımına ve ilçenin turizm pastasından daha da fazla payını alabilmesi adına 1. Ayvalık Doğa Festivali gibi etkinlikleri önemsediklerinin altını çizdi.
Göreve geldiği ilk günden bu yana Ayvalık’ın ekonomisine katkı sağlayacak her türlü çalışmaya tüm desteği verdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Gençer, ilçe esnafının yanı sıra halkın ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlamaya yönelik her türlü çalışma ve organizasyona Ayvalık Belediyesi’nin elinden gelen tüm desteği vermeyi sürdüreceğini de sözlerine ekledi. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1