EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Seçim Zamanı Değil Her Zaman Vatandaşımızın Yanındayız”

“Seçim Zamanı Değil Her Zaman Vatandaşımızın Yanındayız”
21 views
24 Temmuz 2018 - 11:40

Merkez mahalle başkanları ile kahvaltıda buluşan Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan ATAHAN; İlce başkanlığı görevine geldiğim günden itibaren yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte her zaman sahadaydık. Vatandaşlarımız ile istişareler edip, sürekli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm odaklı çalışmalar yaptık. Göreve geldiğimiz günden beri gayemiz partimizi yüceltecek şekilde çalışmalarda bulunmak ve reklam amaçlı değil hizmet amaçlı siyaset yapmaya çalışmak oldu.
Atahan; Altıeylül gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Bizim görevimiz iyisini değil en iyisini yapana kadar DEVAM edecektir. Halkımızın tüm sorunları bizim sorunlarımızdır. Cumhurbaşkanlığı seçimi geride kaldı. Allah’a şükürler olsun ki bize düşen görevi layıkıyla yapmaya çalıştık ve 5 milletvekili çıkartarak halkımızın güvenini bir kez daha tazelemiş olduk. Bu güven doğrultusunda halkımıza hem hizmet hem de insan odaklı olarak çalışmaya devam edeceğiz, dedi.
Mahalle başkanlarının önemini ve desteğini dile getiren Ayhan ATAHAN; mahalle başkanlarımız sürekli saha da ve halkımızın için de, güzel ve çalışkan bir ekibimiz var. Onların desteği ile her daim daha ileriye, büyüyen ve gelişen bir Altıeylül olmaya devam edeceğiz, dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1