EGE GÜNDEM GAZETESİ

BURHANİYE’DE SAĞLIK HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR

BURHANİYE’DE SAĞLIK HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR
19 views
24 Temmuz 2018 - 11:46

Sosyal Belediyecilik anlayışını her alana yayarak çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi;çocuk, genç, yaşlı herkese doğumundan ölümüne kadar sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor. Burhaniye Belediye Tabibi Lemi Turgut,ihtiyacı olan hasta ve yatalak vatandaşlarıevlerinde ziyaret ederek, muayene ve tedavilerini yapıyor.
Burhaniye Belediyesi Sağlı İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Belediye Tabipliği, sağlık hizmetini vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor. Son olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan ve yatalak hasta olan Fatma Aynalı’yı ziyaret eden Belediye Tabibi Lemi Turgut, hastanın genel muayenesiyle tansiyon ve şeker kontrollerini yaptı.
TÜM GÜCÜMÜZLE VATANDAŞIN YANINDAYIZ
Göreve geldiği günden bu yana insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışının başarılı örneklerini sergileyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Evden çıkamayan, hareket kabiliyeti az veya hiç olmayan, yatağa bağımlı vatandaşlarımız için sağlık hizmetlerimizi evlerine giderek veriyoruz. Belediye Tabibimiz Lemi Turgut, vatandaşlarımızın ihtiyacı olan tüm kontrollerini yaparak, tedavilerini sürdürüyor. Biz tüm gücümüz ve mesaimizle halkımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1