EGE GÜNDEM GAZETESİ

‘YENİ SALONDA İLK DÜĞÜN YAPILDI’

‘YENİ SALONDA İLK DÜĞÜN YAPILDI’
20 views
18 Temmuz 2018 - 13:08

Cumhuriyet Mahallesi’ne verdiği sözü tutarak, mahalleye yeni bir düğün salonu kazandıran Başkan Necdet Uysal, hizmete giren salonda ilk nişan ve düğünün Temmuz ayında gerçekleştiğini belirterek, evlilik yolunda ilk adımı atan ve yuva kuran gençlere mutluluklar diledi.
Göreve geldiği günden bu yana vatandaşların taleplerini karşılamak için büyük gayret gösteren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 2017’nin Mart ayında temeli atılan ve toplam 1035 metrekare inşaat alanına sahip Cumhuriyet Mahallesi Düğün Salonu ve pazar yerinin yapımını kısa süre önce tamamlayarak, hizmete sokmuştu. Uzun zamandır mahalle halkı tarafından talep edilen, 300 kişilik kapasiteye sahip düğün salonunun faaliyete geçmesiyle birlikte, salonda ilk nişan ve ardından da ilk düğün gerçekleşti. 1 Temmuz’da nişanlanan Cansu Cura – Ersin Bayazıt çiftinden sonra,12 Temmuz’da dünyaevine giren Tuğba Özmen ile Fesih Yıldırım’ın düğünleri yeni salonda yapıldı.
MAHALLELİ MEMNUN
Düğün salonunun hizmete girmesinden duydukları memnuniyeti ifade eden düğün sahipleri ve vatandaşlar, Cumhuriyet Mahallesi’nin böyle bir salona ihtiyacı olduğunu, uzun zamandır mahalle halkının bu hizmeti beklediğini dile getirdi. Vatandaşlar, işlevsel, konforlu ve rahat salon için Başkan Necdet Uysal’a teşekkürlerini iletti.
VATANDAŞ ODAKLI HİZMET
Burhaniye Belediyesi olarak, seçim öncesi verdikleri sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Uysal, yeni düğün salonunun Cumhuriyet Mahallesi’nin yanı sıra Hürriyet Mahallesi’ne de büyük ölçüde hizmet vereceğini belirtti. Yeni salonda ilk nişan ve düğün organizasyonunun gerçekleştiğini ifade eden Uysal, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Salonun ilçeye ve mahalle halkına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Uysal, “Burhaniye Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmetlerimizi kesintisiz sunmaya devam ediyoruz. Düğün salonunun eksikliğini yaşayan mahalle halkımızın mağduriyetini giderdik.Salonumuz nice mutlu ve güzel günlere vesile olsun” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1