EGE GÜNDEM GAZETESİ

SAHİLKENT MAHALLESİ’NDEN HİZMETLERİ İÇİN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

SAHİLKENT MAHALLESİ’NDEN HİZMETLERİ İÇİN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
13 views
18 Temmuz 2018 - 13:01

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kente kazandırdığı hizmetlerden dolayı sivil toplum örgütleri, mahalle muhtarı ve vatandaşlardan takdir toplamaya devam ediyor.

Engürü Sitesi Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Uslu önderliğinde, Sahilkent Mahalle Muhtarı Safiye Ayla Erdil, Teknik Güç Birliği Site Başkanı Kemal Sipahioğlu, Sahilkent Spor Kulübü Başkanı Mustafa Köker, Başkan Yardımcısı Mustafa Gökmenoğlu ve birçok mahalle sakini ziyarete hazır bulundu.

Engürü Sitesi Başkanı Gürsel Uslu sözlerine her belediye personelinin bir telefonlarıyla kısa zamanda çözüm üretmelerinin yanı sıra geçtiğimiz hafta tamamlanan Sahilkent Mahallesinin yaklaşık beş kilometrelik ana yolundaki sıcak asfalt çalışmaları için teşekkür ederek başladı.

Sahilkent Mahalle Muhtarı Erdil ve Site Başkanı Uslu’yla birlikte Başkan Rahmi Gençer’e teşekkür plaketi sunuldu. Uslu ‘’kentimize yaptığınız tüm hizmetler için şükranlarımızı sunuyoruz ’’dedi.

Belediye Başkanı Rahmi Gençer nazik ziyaretleri için tüm mahalle sakinlerine teşekkür etti ve kente kazandırdıkları, yol yapımın hizmetlerinin yanı sıra Kırlangıç Çok Amaçlı Sosyal Kültürel Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Zeytin Çekirdekleri Projeleri ve Evde Sağlık Hizmetleri hizmetlerini anlattı.

Ziyarette Başkan Rahmi Gençer, kent için hazırladıkları, Kitesurf, UNESCO tanıtım videosunu, Ayvalık Lezzet Noktaları videolarını izletti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1