EGE GÜNDEM GAZETESİ

Allah Düğününü de Göstersin

Allah Düğününü de Göstersin
31 views
14 Temmuz 2018 - 19:09

Büyük Birlik PartisiBalıkesir İl Yönetiminde yer alan, BBP Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta oğlu Yiğit Erdoğan’ın sünnet düğünü gerçekleşti.

Dostlar Kırbahçesi’nde gerçekleşen sünnet düğününe Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan, BBP Burhaniye İlçe Başkanı SerdalFilik, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcu,Balıkesir İl Yönetiminde yer alan Hacı ilbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Denizve pek çok sayıda siyasi sima katılım sağladı.

Mevlüd-ü Şerif ile başlayan sünnet merasiminin devamında gerçekleşen Semazen gösterisine misafirler büyük alkışlarla beğeni gösterdi. Arkasından at üzerinde sahneye gelen Yasin Erdoğanın oğlu Yiğit Erdoğan yine herkes tarafından alkışlanarak beğeni topladı. At ve bayrak önünde fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra, Atın sahibi atıyla şaha kalkarak sahneye veda etti.
Özay Güneş Enerji Sistemleri Ltd. Şti sahibi ve aynı zamanda Yasin Erdoğanın iş yeri sahibi olan Mensur Sözener ve Erdoğanın iş yeri arkadaşları sahnede bir araya geldiler. Ve ardından Sözener ve arkadaşlarına halay gösterisi büyük alkış aldı.
Sahne kenarında yer alan çelenkler arasında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan’ın Çelenkleri gözlerden kaçmadı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1