EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAŞKAN GENÇER, PERSONELİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BAŞKAN GENÇER, PERSONELİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
11 views
11 Temmuz 2018 - 12:56

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Fen İşleri Müdürlüğü ve Kademede görevli personelle kahvaltı yaparak sohbet etti. Personelinin talep ve isteklerini dinlemek için her hafta bir birimde kahvaltı programı yapacağını belirten Başkan Gençer,personelin özverili ve verimli çalışmasının Ayvalık Belediyesi’nin en büyük gücü olduğunu ifade etti.
Ayvalık Belediyesi Kademesi ve Fen İşleri’nde görev yapan personelle, Salı günü mesai öncesi kahvaltı programında bir araya gelen Belediye Başkanı Rahmi Gençer, gerçekleşen hizmetler ve yatırımların hayata geçmesinde personellerin büyük emeği olduğunu belirterek, teşekkür etti. Ayvalık için hep birlikte çalışıp, güzel işler ortaya çıkardıklarını belirten Başkan Gençer,“Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz, Ayvalık Belediyesi olarak büyük ve özel bir aileyiz. Hep birlikte Ayvalık’ımızı daha ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum. Bu kahvaltıyı taleplerinizi iletmeniz, çalışmalarımız kadar sorunları ve çözüm önerilerini birlikte değerlendirmek için düzenledik. Maaş ödemeleri için yaptığımız programı uygulamaya koyduk. 2-2,5 ay içinde maaşlarla ilgili sorunu çözdükten her şeyi yoluna koyduktan sonra ailelerimizle birlikte mesire yerinde yemek yiyelim” dedi. Görüş alış verişi ve sohbet ile geçen kahvaltıda, Ayvalık’ın özgün yönleri, Hıdrellez kutlamalarından Ayvalıkgücü Spor kulübü maçlarına uzanan anılar da gündeme geldi.
Fen İşleri Müdürlüğü ve Kademe personeli de Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e düzenlemiş olduğu kahvaltıdan dolayı teşekkür ettiler. Son olarak tüm personel Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile birlikte fotoğraf çektirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1