EGE GÜNDEM GAZETESİ

3 MAHALLEYE ASFALT ÇALIŞMASI

3 MAHALLEYE ASFALT ÇALIŞMASI
17 views
07 Temmuz 2018 - 19:32

İlçenin tüm mahallelerindeki ihtiyaçları kısa sürede tamamlamak için çalışanAyvalık Belediyesi, Fethiye, Sakarya ve İsmetpaşa Mahallelerinin ana arteri olan cadde ile Hamdibey Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor.
Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda bağlantı yollarının asfalt ve yol bakım çalışmalarına ağırlık verildi. TSK Ali Çetinkaya İlk Kurşun Rehabilitasyon Merkezi’nin altından geçen Fatih Caddesi’ne 6 Temmuz Cuma günü sıcak asfalt döküldü.
ÜÇ MAHALLENİN ANA ARTERİ ASFALTLANDI
Fethiye, Sakarya ve İsmetpaşa Mahallelerinin ana arteri olan caddede çalışmalarını aynı gün içinde tamamlayan ekip, Hamdibey Mahallesi’nde Ali Çetinkaya İlkokulu ile Kayaspor tesisleri altından geçen Dalkıran Mehmet Ağa Caddesi’nde de sıcak asfalt çalışması yaptı. Saha yakınlarında gün içinde BASKİ ekiplerinin bir onarım çalışması yapması ve çalışmanın tamamlanmaması nedeniyle asfalt çalışması o bölümde durdurulmak zorunda kalındığı ve caddenin aşağı bölümünde uygulanamadığı öğrenildi.
Sorunsuz bir üst yapı amacıyla çalışmaları hızlı bir şekilde tamamladıklarını belirten Başkan Gençer, “Altınova’da, Cunda ‘da yaptık. Ayvalık merkezde yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Programımızda olan Şeytan Sofrası yolunu tamamladık. Şirinkent’te İtfaiye önünden Arıtmaya kadar olan noktada sıcak asfalt çalışması yapıyoruz. Ayvalık Belediyesi olarak sorumluluk alanı içerisinde kalan ve ihtiyacı olan her yere anında hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1