EGE GÜNDEM GAZETESİ

Milletvekili Ensar Aytekin Şehit Oğlu Alper’i Unutmadı

Milletvekili Ensar Aytekin Şehit Oğlu Alper’i Unutmadı
13 views
05 Temmuz 2018 - 10:57

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin Ovabayındır köyünde yaşayan şehit Turgut Solak’ın ailesini ziyaret ederek geçen hafta sünnet olan Solak’ın oğlu Alper’e hediyesini sundu

Ovabayındır köyünde yaşayan Solak ailesini çat kapı ziyaret ederek 15 Temmuz darbe girişiminde Ankara Gölbaşında şehit olan polis Turgut Solak’ın geçen hafta sünnet olan oğlu Alper’e hediyesini takdim eden Milletvekili Ensar Aytekin aileyi de sünnet merasimleri nedeni ile kutladı. Ziyaretinin siyaseten olmadığını belirten Milletvekili Aytekin “Küçük Alperimiz için yapılan sünnet arabasını görünce çok etkilendim. Minik Alper’i ziyaret edip, kutlamak bu vesile ile de sizlerle tanışmak istedim. Şehitlerimiz vatanımızın birliği bütünlüğü için canlarını hiç düşünmeden verdiler. Sizler de bizlere onların emanetisiniz. Ateş düştüğü yeri yakıyor, sabırlar diliyorum” dedi.

SİZLER, BİZLERE EMANETSİNİZ

Şehit Turgut Solak’ın annesi Şeküre ve babası Turgut Solak ile kızı Beyza Solak Milletvekili Ensar Aytekin’i misafir etti. Minik Alper’in annesi ile beraber başka bir akrabalarında olduğu ziyarette konuşan anne Şeküre Solak “Canımız yanıyor hala. Milletin parası ile alınan, milletin parası ile yakıtı konan silahları halka doğrulttular, uçaklarla bomba attılar. Allah hepsinin cezalarını versin” diye konuştu. Baba Hayati Solak da “Bu hainler içimizde, devletimiz inşallah bunları kurutur” dedi. Milletvekili Aytekin de inşallah el birliği ile bu hainlerin temizleneceğini, bunun için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1